ЖАР-ММ ЕООД
Управител на бистро за Черноморец
Черноморец
full-time
Between 1000 and 1500 bgn

Черноморец full-time Between 1000 and 1500 bgn

Job Description

За наш клиент, търсим УПРАВИТЕЛ/ОТЗ на нов ресторант с капацитет 70 места към бутиков хотел със следните изисквания:

*Образование в сфера туризъм-предимство
*Опит като управител на заведение-задължителен
*Компютърна грамотност - Ms office, Internet
*Работно ниво руски или английски
*Умения за налагане на правила и стандарти на работа
*Знания за управление и изграждане на екипи
*Желание за преспективна работа

Длъжностните задължения включват:
-Контролиране качеството на текущото обслужване
-Изготвяне на предложения и мерки за ефективност на работата
-Управление на екип от ресторантски персонал
-Отговорност за материални наличности и оборотни средства

Работодателят предлага:
*РВ - ненормирано съобразено със заетостта
*РЗ - договаряне в зависимост от опита
*Отлични условия на труд
*Служебен транспорт и квартира
*Възможност за постоянна заетост

Необходими документи за кандидатстване-автобиография и снимка.
М.Иванова - 0886729786

Удостоверение за посредническа дейност по наемане на работа в Република България №1719/10.04.14