АММ ТЕХНИК ООД
Монтажник на въздуховоди и системи
Sofia
full-time
Between 1000 and 1500 bgn

Sofia full-time Between 1000 and 1500 bgn

Job Description

Bъв връзка с разширяване на дейността си фирма "АММ ТЕХНИК" ООД търси да назначи хора на позиция монтажници на въздуховодни системи за обекти в гр. София.

Отговорности:
— Извършаване на качествен и прецизен монтаж на вентилационни системи.
— Демонтаж на вентилационни инсталации.
— Отговорно отношение към работата и грижа за правилната експлоатация и поддръжка на използваните машини, инструменти и апаратура!

Какво Ви предлагаме:
— Трудов Договор.
— Мотивиращо и достойно възнаграждение - 1500лв. Бруто!
— Работа в екип от млади професионалисти.
— Отлична работна среда и възможност за професионална реализация.
— Подкрепа, доверие и признание!

Изисквания за кандидатите:
— Опит в тази сфера - минимум 1 година.
— Средно образование, предимство е образованието в сферата на строителството.

За повече информация: 0877 314 575; 0898959507

Virtual Career Days