Пиколо
София
От 500 до 1000 лв.

Пиколо

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

В хотелите Holiday Inn® ние търсим служители, които са истински, приятелски настроени, внимателни и пълни с идеи. Хора, които ще ги е грижа за гостите ни и ще търсят начини да надминат очакванията им.

Holiday Inn София е франчайз хотел на Intercontinental Hotels Group. Хотелът е собственост и се управлява от „Меридиан Хотелс България” ЕООД. Намира се в непосредствена близост до Бизнес Парк София - Младост 4 и МЕТРОСТАНЦИЯ "Бизнес Парк София".

Отговорности

В момента имаме свободна позиция за Пиколо без опит

Основни задължения:

- Извършва трансфери на гости;
- Помага за пренасянето на багажа на гостите;
- Посрещане на гостите в хотела, показвайки приятелско отношение и професионализъм;
- Съдейства на гостите на хотела при отправяне на техните запитвания и изисквания;
- Осигурява правилно и навременно доставяне на поща, съобщения, факсове, пратки и други до гостите на хотела.
- Предоставя точна информация относно хотелските съоръжния и услуги, съдейства на гостите при резервации в ресторанти, rent-a-car услуги и др.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:

- Отличен подход при работа свързана с обслужване на клиенти;
- Отлични комуникацонни умения;
- Много добри познания по английски език;
- Умение за работа в екип;
- Организираност;
- Компютърна грамотност;
- ШОФЬОРСКА КНИЖКА БЕЗ НАРУШЕНИЯ – ЗАДЪЛЖИТЕЛНО УСЛОВИЕ;
- МИНИМУМ 3 ГОДИНИ ШОФЬОРСКИ ОПИТ.

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- Конкурентно възнаграждение
- Допълнителни придобивки - осигурена храна и униформа
- Работа на смени, както и възможност да бъдете част от екип, който ще ви кара да се чувствате мотивиран/а.
Teleperformance Greece