Texнически сътрудник (Еxport)
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

"АКСОН България" АД е водеща фирма в областта на маркетинга, логистиката и дистрибуцията на бързооборотни стоки.

Отговорности

- Приемане на поръчки подадени от клиенти извън България и комуникация с тях относно изпълнението им;
- Координиране правилното изписване на стоката съгласно изискванията на клиентите;
- Подготовка на документите за износ – търговски, транспортни документи и сертификати;
- Комуникация с транспортни фирми;
- Подготвя и разпространява ценови листи за клиенти извън България;
- Участие в складови ревизии.

Изисквания и необходими умения

- Средно или Висше образование;
- Професионален опит на подобна позиция ще се смята за предимство;
- Много добро владеене на английски език;
- Отлична компютърна грамотност (Excel, Wоrd).

Ние Ви предлагаме

- Работа на трудов договор
- Pаботно време от 8.30 до 17.30 ч, петдневна работна седмица;
- Фирмено обучение;
- Възможност за професионално развитие;
- Служебен транспорт.