ЕЕГ Инженеринг ЕООД
Търговски представител - LED осветление и електроматериали
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

ЕЕГ ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД е бързо развиващa се компания, занимаваща се с широк спектър дейности в областта на инженеринга, електроизграждането и търговията. В момента търсим нови попълнения към нашия екип и по точно за търговския ни бранд Електросвят.

Отговорности

• Приема заявки от клиентите
• Промотира и участва активно в продажбата на стоките и продуктите
• Познава стоката и знае какво е предназначението й.
• Работи за постигането на заложените планове за продажби чрез активни посещения на клиенти.
• Разработва планове за всеки клиент, като съдейства за изпълнението им.
• Презентира нови продукти.
• Предлага и запознава клиентите с предстоящите промоции и оферти.
• Търси и разработва нови пазарни сегменти с потенциални клиенти.
• Следи за изрядната документация по повод дейността си.
• Доставя стока на клиентите

Изисквания и необходими умения

Образование: средно или висше
• Професионален опит: 1 година опит на длъжност със сходни функции без значение
какви са били предлаганите продукти
• Добра компютърна грамотност
• Свидетелство за управление на МПС, кат. Б.
• Организаторски способности – умения да се самоорганизира, да планира времето си, да управлява контактите си.
• Отлични комуникативни умения. Умения да общува с клиенти, да убеждава и да консултира, както и умения за даване на обратна връзка към колеги и ръководство.
• Умения за водене на търговски преговори.
• Инициативност
• Лоялност и честност.

Ние Ви предлагаме

Добро възнаграждение – твърда заплата и процент от оборота;
• Възможност за професионално развитие в областта на търговията;
• Динамична работа;
• Много добри условия на труд;
• Служебен автомобил;
• Социални придобивки.