Стажанти - Здравословен Статус
Пловдив
стаж на непълно работно време
От 500 до 1000 лв.

Пловдив стаж на непълно работно време От 500 до 1000 лв.

За компаниятаКомпания "Успей с нас" ООД има за цел да подкрепя млади кадри без предишен опит като им предоставя възможност за платен стаж, преквалифициращи програми и всички удобства за постигане на модерна кариера в България.

Отговорности

Какво ще правите:

- Преминавате обучителна теоритична и практична програма за работа със специализирана японска апаратура за измерване на здравословен статус.

- Осъществявате консултации на клиенти.

- Комуникирате с клиенти.

- Продажба на хранителни добавки.

- Създавате собствен график.

- Получавате възможност за кариерно развитие.

Изисквания и необходими умения

Нашите изисквания са:

- Да водите здравословен начин на живот.

- Да имате желание за преминаване през обучителна теоритична и практична програма за работа със специализирана японска апаратура за измерване на здравословен статус.

- Да имате самочувствие и вяра себе си.

- Да сте постоянни и отговорни.

- Да допълвате с доброто си настроение нашата положителна колективна творческа атмосфера

- Да обичате общуването и запознаването с нови хора.

Ние Ви предлагаме

Предлагаме иновативна стажантска програма "превенция на здавето" в нов шоурум за Шведски хранителни добавки. Не е нужен предишен опит за работа с хранителни добавки. Предлагаме граждански договор. ф-ма Успей с нас ООД и месечно възнаграждение от 560лв. + възможности за допълнителен процент възнаграждение върху постигнатите резултати. Възнаграждението е обвързано с резултатите. Обучението е напълно безплатно.