Строителни работници за Германия
други в чужбина, Германия
От 3000 до 4000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Като лицензирана от Министерството на труда и социалната политика под № 2636/22.10.2018г. Агенция за подбор на персонал, и предоставяща експертни и консултански услуги в сферата на управление на Човешките ресурси, нашата основна цел е отговорност, ангажираност, лояност, коректност и ефективност към нашите Кандидати и Партньори.
В състояние сме да отговорим на най-високите очаквания на нашите кандидати и клиенти.
Прилагайки професионално отношение и лична ангажираност вярваме и се стремим, че можем да предложим най-добрите решения на нашите партньори за развитието и успеха на техния бизнес, както и на нашите Кандидати – да ви съдействаме да направите правилния избор при последващо развитие в областта си на работа, да представим силните ви страни, да ви помогнем в подготовката при изготвянето на вашата Автобиография / CV /, и ви консултираме за успешното ви представяне на самото интервю, както и след самото интервю да се убедим, че вие сте избрали правилната позиция при правилния Работодател.

Отговорности

машинна мазилка, зидария, измазване, фаянс, монтаж на скелета, кофражисти, арматуристи, покриви, пътно строителство

Изисквания и необходими умения

опит в строителния сектор се счита за предимство

Ние Ви предлагаме

Трудов Договор – условията за всяка позиция ще бъдат подробно описани в трудовият договор, който се подписва директно с Холандската компания + пълен социален пакет още преди самото заминаване.
Срок на трудов договор – 5 месеца, с опция за удължаване срока на договора при желание от страна на Работника.
Осигурителен доход – е на пълен работен ден – 8 часа.
Седмична заетост – 40 часа, с възможност за извънреден труд.
Получаване на заплата – по банков път.
Възможност за аванс – още втората седмица.
Годишен отпуск – платен.
Настаняване – по 2-ма човека в стая, за сметка на Работодателя, напълно безплатно за Работниците.
Включени консумативи – за сметка на Работодателя, безплатни за Работника
Заминаване – при организирана група с кола от България, Работодателя поема до 200 евро от разходите за път след предоставяне на касови бележки.
Срок на изплащане на пътните – втората седмица. При пътуване с автобус или самолет – разходите са за сметка на Работника.
Владеене на чужд език – немски или английски езици за предпочитане, но не е задължително.
Работно облекло и работни обувки – за сметка на Работника.
Заминаване: Веднага – след одобрение от Работодател.