ЕЙ АЙ ДЖИ ЮРЪП ЛИМИТИД (КЛОН БЪЛГАРИЯ) КЧТ
Администратор с италиански език
София

София длъжност на пълно работно време

В началото на 2014 година AIG отвори експертен център в София, фокусиран върху подпомагане дейността на локалните ни офиси в Европа, оптимизиране и подобряване на съществуващите процеси. Предлагаме ви чудесна възможност за придобиване на професионален опит като част от екипа на световен застрахователен лидер.

Отговорности

Основни отговорности:

•Обработка на документи
•Работа със специфични бази данни
•Администриране на застрахователни полици

Изисквания и необходими умения

Изисквания за позицията:

•Много добро владеене на италиански език - ниво B2
•Компютърна грамотност
•Владеенето на английски език ще се счита за предимство, но не е задължително условие

Ние Ви предлагаме

Ние ви предлагаме:

•Възможност за придобиване на опит в международна компания – утвърден лидер на застрахователния пазар
•Мотивиращо възнаграждение
•Отличен социален пакет
•Възможност за работа от вкъщи – 2 или повече дни в месеца
•Приятелска работна среда
•Зони за развлечение и почивка
•Модерен офис в близост до метро станция Жолио Кюри