Подготовчик- автобояджия
Наймеген, Холандия

Наймеген, Холандия длъжност на пълно работно време

Услугите на Хандз ООД са напълно безплатни за търсещите работа лица и не се събират такси от търсещите работа лица.
Всички данни предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Хандз ООД притежава удостоверение да извършва посредническа дейност по наемане на работа за други държави №2390 и за страната №2389 от 30.10.2017

Отговорности

Компания Хандз набира служители за работа в модерен автосервиз в Холандия. Задълженията на служителя включват целия процес на подготовка на автомобила преди боядисване, шлайфане, китосване, полиране, поправяне на пластмаси и др.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
• Опит минимум 3 години;
• Английски или Холандски език на разговорно ниво- задължително изискване;
• Шофьорска книжка кат Б се счита за предимство;

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
• Добри условия на труд и договор с Холандски работодател;
• Стартово заплащане от 12 евро/ час нето ( 2150 евро нето/ месец)- чисто след удръжките;
• Седмично заплащане;
• Настаняване съобразено с изискванията в Холандия за сметка на работодателя;
• Безплатно здравно осигуряване;