Мотокаристи
други в чужбина, Австрия
От 3000 до 4000 лв.

Мотокаристи

други в чужбина, Австрия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Фирма HOGO CC е европейски лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш партньор търсим сериозни и мотивирани кадри за позицията - МОТОКАРИСТИ - за работа в района на Уелс (Австрия).

Изисквания към кандидатите :
- МИНИМАЛНИ ПОЗНАНИЯ ПО НЕМСКИ ЕЗИК
- ПРОФЕСИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ
- ЛИЧЕН АВТОМОБИЛ

Компанията предлага :
- ОСИГУРЕНА КВАРТИРА
- СТАРТОВА ЗАПЛАТА 1800 евро (бруто)
- ТРУДОВ ДОГОВОР ПО АВСТРИЙСКОТО ЗАКОНОДАТЕЛСТВО
- 13 И 14 ЗАПЛАТИ
- ВЪЗМОЖНОСТ ЗА КАРИЕРНО РАЗВИТИЕ
- ДОБРА РАБОТНА СРЕДА

Възможно е и кандидатстване на сформирана вече група от максимум 3 човека ( при група е достатъчно само един от кандидатите да има познания по немски език ,както и наличие на един автомобил ).

Ако позицията Ви е заинтересувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.
Благодарим Ви!

Отговорности

- да участва в подготовката на заявките, товаренето и доставките до клиенти на фирмата;
- отговаря за навременното извършване на доставките от склад на фирмата;
- извършва товаро-разтоварна дейност в складовата база на фирмата;
- отговаря материално за стоките и всички документи, които са му поверени;
- носи пълна отговорност за поверените му транспортни средства- мотокар/газокар; автомобили

Изисквания и необходими умения

ИЗИСКВАНИЯ:
- завършено средно образование;
- удостоверение за управление на мотокар/газокар - опит 1 година и повече
- работа с документи – пътни листа, фактури, складови разписки и др.
- млад, енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения, с умения за работа в екип, учтив с колегите и клиентите;
- да притежава самодисциплина, организираност и отговорност към поставените задачи;

Ние Ви предлагаме

- ВЪЗМОЖНОСТ ЗА КАРИЕРНO РАЗВИТИЕ