Ди Ар Ен ЕOOД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Камериерки за Германия
други в чужбина, Германия

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време

За нас

Предлага се:

- Заплащане стартово - 9,50 за час.
- Трудов договор;
- Минимум 40 часа седмично, има възможност за допълнителни часове. ;
- Може да бъде,осигурена квартира и храна в хотела
- Заминаване веднага

За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони:
02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
- Лиценз Nо 2156 от 24.11.2016 г.

Отговорности

- Почистване на хотелски и общи части.
- Прецизност и точност при изпълнение на поставените задачи.

Изисквания и необходими умения

Камериери/ки за висококатегориен хотел Германия

Изисквания:
- Говорим немски език или английски език или руски език.
- Опит, като камериер е предимство
- Да са готови да се квалифицират, както в работата си,
така и в езиковите си умения.

Ние Ви предлагаме

Careerdays.bg