СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Младши ERP Kонсултант /счетоводство/
София

София длъжност на пълно работно време

Нашият клиент „Бонев Софт Одитинг" ООД разработва, внедрява и поддържа софтуерни решения за управление, базирани на интегрираната система АЖУР® и използвани успешно от фирми, бюджетни предприятия и организации с идеална цел.

Отговорности

Разбира дейността на клиентите и предлага модулите съответстващи на техните потребности;
Представя продуктите от серия Ажур на клиентите;
Организира инсталирането на продуктите;
Обучава клиентите в правилното използване на продукта;
Настройва продукта по искане на клиента;
Трансферира данни от по–ниски към по–високи версии на продукта;
Осигурява високо квалифицирана консултация свързана с продукта.
Изготвя правилно първични счетоводни документи /фактури/ за извършените услуги;
Изготвя протоколи за извършени услуги при клиенти, както и последващото им въвеждане в СУК.

Изисквания и необходими умения

Висше икономическо образование – предимство е „Счетоводство и контрол“, „Финанси“
Познаване на нормативните актове в областта на счетоводното и данъчно законодателство;
Счетоводен опит/стаж
Опит в работа със счетоводен софтуер, ERP или сходни системи за управление на бизнеса.
Много добри познания по ЕКСЕЛ.
Мотивация за работа с клиенти и професионално развитие като консултант по системи за управление на бизнеса.

Ние Ви предлагаме

Фирмено обучение. Работа в утвърдена компания с дългогодишна история и интегрирана софтуерна система добре позната на българския пазар. Безсрочен трудов договор, твърдо месечно възнаграждение и бонуси.

Synectica Inter Recruitment is a licensed staff recruitment intermediary/ License № 2221