Административен асистент
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Нашият клиент е водеща икономическа група от компании в България с установени традиции и високи професионални стандарти в разнообразни бизнес направления. Групата е водена от вярата, че професионализмът, отговорността, почтеността, честността, коректното отношение, лоялността, екипната работа и доверието са в основата на успеха.

Отговорности

- Организиране на ежедневния документопоток в офиса, неговото насочване, предоставяне и изпращане към съответните лица.
- Организиране и координиране на вътрешни и външни срещи и обезпечаване на протичането им.
- Опосредства комуникацията с партньори и клиенти на дружеството на български и английски език – писмено и говоримо.
- Изготвя делова кореспонденция и документи във връзка с функционирането на офиса на български и английски език.
- Участва в допълнително възникнали ангажименти и проекти, във връзка с дейността на офиса.

Изисквания и необходими умения

- Висше образование (желателно в области Бизнес администрацията, Лингвистика или друго хуманитарно или икономическо образование).
- Предишен релевантен професионален опит на подобна позиция – мин. 1 година.
- Много добри компютърни умения (Word, Outlook).
- Владеене на английски език – препоръчително ниво: B2 – сертификат или диплом.
- Отлични организационни и комуникативни умения.
- Умения за работа в силно динамична среда с бързо променящи се приоритети.
- Коректно отношение и отдаденост към работата.
- Позитивизъм и желание за учене и развитие.

Ние Ви предлагаме

- Мотивиращо възнаграждение (цитираната сума е нетно възнаграждение + осигуровки върху пълната брутна заплата), изплащано регулярно според всички изисквания на българското законодателство.
- Конкурентен пакет социални придобивки.
- Уважение и отлични взаимоотношения в екип от професионалисти, с доказан опит и успехи.
- Обучения за повишаване на професионалната компетентност.
- Логистично удобна локация на работното място в централната част на София в съвременна офис среда.
- Възможност за професионално развитие и надграждане на уменията в динамична работна среда.

Информация за контакт

Телефон: 0889327062

VCD