Агент продажби с Руски език
Варна
От 1500 до 2000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За един от нашите клиенти търсим предприемчиви, амбициозни и мотивирани личност за позицията Агент продажби с отличен Руски език .

Отговорности

Задължения и отговорности:
- провеждане на телефонни разговори на Руски език с потенциални клиенти по предварително зададена бази с данни
- предоставя информация за продуктите и услугите на компанията и отговаря на запитвания по имейл, чат или телефонни обаждания

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:
- отлично владеене на Руски език, за предпочитане майчин език
- опит в продажбите не е задължителен
- желание за работа и професионално развитие в тази сфера

Ние Ви предлагаме

Клиентът предлага:
- гъвкаво работно време на смени
- отлично възнаграждение и бонусна система
- отлични условия на работа в динамична и развиваща се компания с мотивиран екип от професионалисти
- въвеждащо обучение и последващи професионални обучения
- възможност за професионално развитие

Информация за контакт

Телефон: +359885071167

ITCD