Апаратчик химически процеси
Велико Търново

Велико Търново длъжност на пълно работно време

„Момина Крепост“ е създадена през 1966 г. Със своя дългогодишен опит тя се е доказала като водещ производител на медицински изделия за еднократна употреба – различни видове спринцовки, сонди, катетри. Като допълнителна дейност развива производство и търговия на пластмасови изделия за промишлеността и бита.

Отговорности

- Зарежда камера за стерилизация с готова продукция.
- Следи за здравината и добрия външен вид на опаковките на продукцията.
- Води технологичния процес на стерилизация, следи параметрите му и оказва въздействие чрез командни устройства.
- Поддържа зададените параметри на стерилизация.
- Следи контролните уреди и регулатори на процеса.

Изисквания и необходими умения

- Средно специално техническо/химическо или по-високо образование ще бъде предимство ;
- Отговорно отношение към работата.

Ние Ви предлагаме

- Добро възнаграждение, постоянен трудов договор със срок за изпитване;
- Пълно работно време на двусменен и трисменен режим на работа;
- Допълнително здравно осигуряване.

Информация за контакт

Телефон: 0895520114

ITCD