АксФлоу ЕООД
Асистент продажби – търговия с помпено оборудване
София

София длъжност на пълно работно време

Групата AxFlow действа в 20 държави и е част Axel Johnson International която е част от семейната компания Axel Johnson AB заедно с Axstores, Martin & Servera (70%), Novax, Svensk Bevaknings Tjänst, Axfood и Mekonomen. Групата AxFlow си поставя за цел развитието на услуги, изразени в идеята за „непрекъснат поток” (fluidity.nonstop). Това означава: AxFlow е до Вас от фазата на проектиране до пускането в експлоатация, техническа поддръжка и ремонт на помпеното оборудване. Навите изцяло готови помпени системи - дозиращи ситеми, дозиране в поток, смесващи системи са конструирани с най-модерните CAD продукти. Отраслите, които обслужваме са:
Химическата индустрия
Бои
Керамика
Хранителни продукти
Фармация/Биотехнология
Козметика
Хартия
Строителство
Полупроводници и много други.

Отговорности

-Изготвяне на технически оферти и обсъждане на офертите с клиенти;
-Работа с Microsoft Office: Word, Excel;
-Работа с бизнес приложенията Microsoft Dynamics CRM (Customer Relationship Management) и ERP;
-Имейл и устна комуникация с клинетите и членовете на фирмения международен екип на английски език;
-Участие в онлайн обучения, провеждани от международните партньори на фирмата на английски език;
-Анализ на техническите характеристики на помпи и резервни части;
-Регулярни посещения при клиенти в определен район в страната;

Изисквания и необходими умения

-Английски език;
-Microsoft Office: Word, Excel;
-Шофьорска книжка.
-Разбиране и разчитане на технически чертежи, структури и процеси;
Предимства:
-Опит в подобна позиция, свързана с продажба на машини и/или помпено оборудване;
-Образование в техническите специалности: Машиностроене, Химично инженерство, -Електроинженерство и подобни;
-Самомотивация и проактивност в подхода към работните задачи.

Ние Ви предлагаме

-Непрекъснато обучение в следните области: устройство и приложения на помпите, както и -възможности за пласиране на оборудването;
-Възможност за придобиване на нишови практически знания и умения;
-Обучение в чужбина;
-Обмяна на практически опит на международно ниво;
-Ориентиране в реална промишлена и бизнес среда;
-Възможност за изграждане на кариера в дългосрочен план;
-Стабилност и коректност в професионалните взаимоотношения;
-Мотивиращо възнаграждение.

Информация за контакт

Телефон: +359 879 380202