Асистенти в старчески дом в Англия
други в чужбина, Великобритания
От 3000 до 4000 лв.

други в чужбина, Великобритания длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

За нас

Лиценз Nо 262 от 03.08.2018 г.

Изпратете Вашата автобиография на английски език. След предварителен подбор,
ще се свържем с Вас.

Отговорности

Асистенти в старчески дом за обгрижване на пациенти
Англия до Брайтън.
Грижите за хора, които имат нужда от това в старчески дом.
Търсим отговорни кандидати с опит.

Изисквания и необходими умения

Асистентите полагат грижи за различни пациенти, които:
- Не могат да се грижат за себе си или могат да се обслужват в известна степен сами.

Изисква се:
- Опит в грижите за хора, които имат нужда от това;
- Добър говорим и писмен английски / В1/
- Работливи и съзнателни..

Ние Ви предлагаме

Предлага се:
- Заплащане - 8,75 лири бруто на час;
- Работно време гъвкаво - минимум 40 часа седмично;
- Възможност за нощни смени;
- Почивни дни - 1 или 2 седмично, в зависимост от графика на работодателя;
- Може да бъде осигурена квартира в района на работното място - споделена стая в къща за персонала на дома, наем 300 - 350 лири месечно с консумативите;
- 28 дни платен годишен отпуск;
- Настаняване веднага;
Постоянни работни места

Информация за контакт

Телефон: 0887315089

ITCD