Модул ЕООД
B2B Маркетинг експерт
Варна
От 2000 до 3000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

За нас

Ние, Top Rent A Car ,сме водещата национална компания за отдаване на автомобили под наем. Компанията с най-висок пазарен дял в страната, автопарк с над 2000 автомобила, 90 % от които чисто нови, 17 офиса в България и Румъния и екип надхвърлящ 200 души с нестихващ хъс за развитие и задълбочени познания.

Благодарение на непрестанните усилия на екипа ни ,успяхме да станем #1 оценена компания за коли под наем в България (според ReviewCentre, TrustPilot, GoogleLocal) и продължаваме да подобряваме качеството на услугата чрез професионално обслужване, технически иновации, нови автомобили и конкурентни цени.

Във връзка с успешното си и непрестанно развитие Top Rent A Car търси да присъедини към екипа си B2B Маркетинг експерт

Отговорности

- създаване и поддържане на ползотворни и дългосрочни взаимоотношения с нашите бъдещи и настоящи клиенти и партньори в B2B сегмента ( хотели, туристически агенции, бизнес организации, медии и др);
- проактивна комуникация с нашите партньори по телефон и/или имейл, както и лице в лице;
- организация, координация и активно участие в различни кампании, срещи и събития, свързани с представянето на Top Rent A Car.

Изисквания и необходими умения

- структурира и организира работата си по възможно най- ефективният начин;
- работи сам, но и работата в екип го вдъхновява;
- комуникира отлично, както вербално, така и писмено;
- разбира нуждите на B2B клиентите на компанията , води успешни преговори и не се притесява да взима решения;
- работи с отлично с комплютър и шофира автомобил- кат.В
- проявява иницативност и да влага креативност в работата си;
- да добавя стойност към работата си и постоянно да се развива;

Ние Ви предлагаме

- атрактивно заплащане с ясен план за периодична актуализация;
- възможност за професионална реализация в най-голямата компания за коли под наем в България;
- трудов договор, социални и здравни осигуровки;
- фирмено облекло;
- служебен автомобил и телефон;
- динамична, разнообразна и интересна работа в екип от професионалисти;
- допълнителна здравна застраховка- луксозен пакет;
- карта за спорт;
- участия в различни обучения, развиващи професионалните и личностни качества на служителите;
- изненада за рождения ден на всеки от екипа;
- допълнителен ден платен отпуск за рожден ден;
- специални отстъпки за горива, застраховки, наем на автомобил;
- юбилеен бонус;
- тиймбилдинг;
- 5- дневна работна седмица;
- 20 дни платен отпуск;

Ние в Top Rent A Car смятаме, че B2B Маркетинг експертът е посланик на нашият бизнес, и търсим колега, който притежава всичко необходимо, за да постигне високи резултати в най-голямата компания за коли под наем в България.

Информация за контакт

Телефон: 0895538805

ITCD 2024 Employers