Болногледачи за старчески дом за Ирландия
Ирландия, Ирландия

Ирландия, Ирландия длъжност на пълно работно време

Изпратете Вашата автобиография на английски език. След предварителен подбор, ще се свържем с Вас.
Евролинкс 1903 ЕООД - Агенция за подбор на персонал с лиценз Nо 262 от 03.08.2018г.

Отговорности

Болногледачи в старчески дом в Ирландия, който се намира в близост до Galway Co Mayo

Изисквания и необходими умения

- Добър говорим английски, ниво минимум А2 – В1,Кандидата трябва да може да провежда елементарен разговор с жителите на дома;
- Да реагира при искания, молби и да пише доклади при необходимост;
- Изискваме минимум 6 месеца опит на сходна работа; При помощна дейност на роднина или професионално;
- търсим кандидати с нагласа за дългосрочна заетост минимум 6 месеца.

Ние Ви предлагаме

- Заплащане стартово 10,20 Евро на час, като ставката се преразглежда на всеки 6 месеца;
Фирмата предлага еднократно стартово авансово плащане след една седмица от започване на работата;
- Работно време минимум 40 часа седмично (обикновенно при желание, може да работите около минимум 50 часа);
- Квартира: тъй като кандидата ще трябва да се изолира за 14 дни и да премине 2 PCR теста(за сметка на дома за възрастни) – фирмата ще заплати наема за 1 месец и ще остане за сметка на дома; -- След един месец опционално работникът, следва да поеме и да заплаща наема директно на наемодателя;
- Транспорт: работника следва да заплати за своя сметка самолетния си билет до Ирландия; Работника няма да има транспортни разноски до работата, тъй като квартирата е близо и
може да се стигне пеша;
- Започване на работа веднага, след интервю с работодателя;
- Постоянен трудов договор с пробен период от 3 месеца в полза на работодателя.

Информация за контакт

Телефон: 0897454771

ITCD