ЕВРОРА КОНСУЛТ ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Бояджии за Норвегия
Stavanger/Sandnes, Норвегия
От 4000 до 5000 лв.

Stavanger/Sandnes, Норвегия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

“Eurora Cosnult” ltd е основана през 2017 г. и регистрирана в Министерство на труда и социалната политика гр. София с лиценз за посредническа дейност № 2391 за България, и № 2392 за чужбина. Нашата роля като агенция за подбор на персонал е да намерим на работодатели, търсещи служители от България, квалифициран персонал, както и съответно да намерим работни оферти на кандидати търсещи работа в чужбина.
Мисията ни е както да Ви консултираме максимално коректно, така и да организираме всичко необходимо за предстоящото Ви заминаване.

Отговорности

• Боядисване на дървени къщи
• Боядисване на бетонени конструкции
• Боядисване на различни видове стени и тавани

Изисквания и необходими умения

• Английски език на разговорно ниво
• Предишен опит мин. 3г. Във вътрешно и външно боядисване
• Умения за боравене с различни видове инструменти и материали
• Способност за работа, както самостоятелно, така и в екип

Ние Ви предлагаме

• Заплащане: 20 €/час/бруто
• Възможност за настаняване в квартири от 350 €/месец (двойна споделена стая) или 500 €/месец (самостоятелна стая)
• Възможност за допълнителни часове
• Целогодишна заетост и сезонна заетост
• Служебен транспорт
• Платен годишен отпуск
• Регистрация на всички необходими документи за работа в норвежка компания

Информация за контакт

Телефон: 0876 501 901 / 0886 608 858

VCD