Айгер Инженеринг ООД
Бояджия / оператор повърхностни покрития, с включено обучение
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

АЙГЕР ИНЖЕНЕРИНГ ООД е семейна компания част от швейцарския холдинг AIGER GROUP AG.

Работата ни е да създаваме бутикови инженерни решения от световно качество и швейцарска прецизност.
Това ценят нашите клиенти на всички континенти от над 60 държави и ни се доверяват повече от 25 години, защото вярват в силата и креативността на служителите, които работят при нас.

Отговорности

Като служител в производството на Айгер ще имате възможност да участвате активно в производството на разнообразни детайли. Ще преминете през редица обучения, свързани изцяло с Вашето развитие. Ще сте част от разнообразието на работния процес, което се дължи на единичното ни производство.
Производственият процес при нас е изключително интензивен и динамичен. Станете част от нашите професионалисти и добавете в автобиографията си опит в голяма и структурирана организация.

Изисквания и необходими умения

Позицията е подходяща за сръчни, сериозни, дисциплинирани хора, с желание за работа и много хъс. На всичко друго ще Ви научим ние.

Ние Ви предлагаме

Професионална реализация в международен екип
Стабилна и сигурна работа с възможност за развитие;
Отлично заплащане;
Да изпитате удоволствието от личния принос в значими проекти
Да добавите в биографията си професионален опит на световно нивo.

Информация за контакт

Телефон: 032/ 90 50 49

VCD