Bulgarian speaking Market Research Interviewer based in Bulgaria
Дистанционна работа

Дистанционна работа длъжност на пълно работно време

За нас

Желаете ли да работите от разстояние?
Нямате опит? Няма проблеми, ние осигуряваме цялостно обучение.

"Global Data Collection Company" е една от водещите компании, извършващи пазарни проучвания по телефона в Европа, както и в целия свят. В момента търсим служители за нашия Call Center с различни езици и различно работно време.

Отговорности

Разговорите, които се провеждат, са както с компании, така и с частни лица (B2B и B2C).
Не се провеждат разговори с цел продажби, а единствено пазарни проучвания.

Изисквания и необходими умения

Технически изисквания:

• Настолен или преносим компютър;
• Windows 8.1 или Windows 10;
• Антивирусен софтуер;
• Интернет достъп (DSL, кабел и/или Fios);
• Google Chrome;
• Желателна интернет скорост от 5mbps upload и 20mbps download;
• USB слушалки. Силно се препоръчва Jabra или Logitech - без безжични слушалки;
Mac компютрите не са съвместими с нашата система - САМО Windows.

Фирмени изисквания:

• Владеене на български език на професионално ниво;
• Много добри комуникативни умения и силна мотивация;
• Познания по английски език, подходящи за комуникация с екипа;
• Тиха работна среда;
• Без разсейване или фонов шум;
• Добри компютърни умения;
• Предлага се и се изисква възможност за гъвкаво работно време;
• Необходимо е кандидатите да живеят в България;
• PayPal акаунт.

Ние Ви предлагаме

• Дистанционна работа;
• Пълно дистанционно обучение;
• Конкурентен процент на заплащане;
• Бонус програми и стимули за добро представяне;
• Гъвкав график на работа, лесен за комбиниране с обучение или хоби. Можете да избирате между работа на непълно или пълно работно време;
• Динамична, бърза, предизвикателна и забавна среда;
• Ще работите, говорейки на собствения си език;
• Ще разширите контактите си, работейки с повече от 40 различни националности;
• Не са включени продажби. Ние правим САМО проучване на пазара;
• Фирмени събития като международни дни / състезания за готвене;
• Възможности за растеж.

Заплата: 3-5 евро на час (зависи от опита)
Договор: Агентите се наемат като самостоятелно заети лица и им се плаща чрез PayPal. Те трябва да декларират собствените си данъци.
В допълнение: Бонус / бонус система
Ползи: Гъвкаво работно време

Моля, изпратете автобиография на английски език - нашия бизнес език.
Please submit resume in English - our business language.

Повече информация можете да намерите на страницата на организацията https://www.gdcc.com/privacy-statement/.
For more information, please see our privacy policy at https://www.gdcc.com/privacy-statement/.
ITCD