CNC Фрезисти / CNC Стругари / CNC Машинни оператори
Велс, Австрия
От 3000 до 4000 лв.

Велс, Австрия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Фирма HOGO CC е австрийски лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

Отговорности

1. Извършва фрезови/ стругарски работи и дейности, свързани с тях.
Трудови задачи и задължения, характеризиращи съдържанието на длъжността:
2. Управлява и контролира специални универсални металорежещи машини и следи контролноизмервателните уреди, осигуряващи необходимата точност.
3. Установява, настройва и закрепва универсални и специализирани, базиращи, закрепващи, режещи и измервателни приспособления и инструменти към машините.

Изисквания и необходими умения

- опит на съответната позиция
- комуникативен немски
- собствен автомобил
- притежаването на сертифиакт ще се счита за предимство

Ние Ви предлагаме

- трудов договор по австрийското законодателство
- 13-та и 14-та заплата
- конкурентно заплащане
- осигурена квартира
- дневна добавка
- премия при постигнати резултати