Управител хотел и ресторант
гр. Шумен
От 3000 до 4000 лв.

гр. Шумен длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Вила Царица е новооткриващ се бутиков хотел и ресторант, разположен в сърцето на Природен парк Шуменско плато. Хотелът е с капацитет 32, а ресторантът с капацитет 50 гости. Ресторантът ще предлага българо-европейски фюжън - любими ястия от европейската кухня с щипка изтънченост. Инвеститор в проекта е СНИК ЕООД - консултант строителен надзор и инвестиционно проектиране.

Отговорности

Основни задължения:
- Представя ресторанта и хотела по най-добрия начин пред клиенти, служители и контрагенти
- Организира и ръководи цялостната дейност на хотела и ресторанта
- Грижи се клиентите да получават перфектно обслужване
- Контролира качеството и количеството на използваните продукти и необходимите заявки към доставчиците
- Извършва периодични ревизии на наличните стоки
- Отговаря за създаването и спазването на работните графици
- Следи за качеството на работата на служителите, за тяхната мотивация и изготвя периодичните оценки
- Приема и отчита оборота на сервитьорите при приключване на работния ден
- Отговаря за безопасните условия на труд в ресторанта, работното облекло и личните предпазни средства на персонала
- Осъществява коректна, детайлна и професионална комуникация с мениджърския екип

Изисквания и необходими умения

- Опит в управлението на заведения за обществено хранене – минимум 2 години
- Опит в управлението на екип от служители
- Добри организационни и комуникационни умения
- Умение за работа в екип
- Организираност, отговорност и добросъвестност
- Спокойно и уравновесено отношение към служителите и клиентите
- Добри компютърни умения, както и умения за работа с ресторантски и хотелски софтуеър
- Свидетелство за управление на МПС
- Владеенето на чужд език е предимство

Ние Ви предлагаме

- Високо постоянно възнаграждение плюс процент от реализираната печалба
- Сигурност и постоянна работа на пълно работно време
- Целогодишен трудов договор
- Фирмени обучения за повишаване на квалификацията
- Приятна работна обстановка в енергичен и мотивиран екип
- Възможност за професионално развитие

Информация за контакт

Телефон: 0887811459

ITCD 2024 Employers