CNC Operator (Оператор на CNC)
Prostejov, Чехия
От 2000 до 3000 лв.

Prostejov, Чехия длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

За нас

EN

HANAKOV, spol. s r.o. is a family-owned company with a tradition dating back to 1990, constantly searching for new opportunities in the field of metalworking and welding. Our strategy is to continuously increase the technological level with an emphasis on quality, human resources development and the environment. Our goal is always to achieve a quality business relationship between ourselves and our customers based on openness and effective communication. Our advantage is the ability to respond flexibly to customers wishes and achieve top quality while maintaining competitive prices.

BG

HANAKOV, spol. s r.o. е семейна компания с традиции от 1990 г., която непрекъснато търси нови възможности в областта на металообработката и заваряването. Нашата стратегия е непрекъснато да повишаваме технологичното ниво с акцент върху качеството, развитието на човешките ресурси и околната среда. Нашата цел е винаги да постигаме качествени бизнес отношения между нас и нашите клиенти, основани на откритост и ефективна комуникация. Нашето предимство е способността ни да реагираме гъвкаво на желанията на клиентите и да постигаме най-високо качество, като същевременно поддържаме конкурентни цени.

Отговорности

EN
Work with steel machining machines.

BG
Работа с металообработващи машини.

Изисквания и необходими умения

EN
- knowledge of reading technical drawingsaccuracy,spatial imagination

- knowledge of the system Heidenhain, Sinumeric, FANUC

- Classification — metalworker, worker, cnc machine operator, production operator, manufacturing, industry and operation

BG
-познания за разчитане на технически чертежипрецизност,пространствено въображение

-познаване на системата Heidenhain, Sinumeric, FANUC

-Класификация - металург, работник, оператор на CNC машина, оператор на производство, производство, промишленост и експлоатация

Ние Ви предлагаме

EN

The benefits of working in Hanakov, spol. s r.o.

1) we have experience with employees from Ukraine;
2) arrange accommodation, contribute financially to accommodation.
3) we will work you up, in case of language barrier you can work with a colleague from Ukraine
4) The interview can be conducted via Skype in the Ukrainian language.
5) if interested, we are able to create or find a job position for a familymember, it is also possible to provide lessons in a Czech school for children.
6) We will help you to complete all formalities at the authorities.
7) corporate dining room — lunch allowance

BG

Предимства на работата в Hanakov, spol. s r.o.

1) имаме опит със служители от Украйна;
2) организираме настаняване, допринасяме финансово за настаняването.
3) ние ще ви отработим, в случай на езикова бариера можете да работите с колега от Украйна
4) интервюто може да се проведе по Skype на украински език.
5) при интерес сме в състояние да създадем или намерим работна позиция за член на семейството, възможно е също така да осигурим уроци в чешко училище за деца.
6) Ние ще ви помогнем да изпълните всички формалности пред властите.
7) корпоративна трапезария - надбавка за обяд

Информация за контакт

Телефон: 775632872

VCD Banner
JobTiger Banner