CTO / Senior Engineer
Варна, София
От 3000 до 4000 лв.

Варна, София длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Cloud Tech LTD е финтех стартъп компания в гр. Варна, която разработва финансови и платежни услуги за малките и средни предприятия. Дружеството е лицензирано от БНБ и подкрепено от престижни инвеститори.

Предлагаме първите по рода си приложения за бизнес банкиране и целим да модернизираме бизнес процесите в България.

Отговорности

Позицията ще отговаря за цялостната технологична инфраструктура и разработване на всички софтуерни компоненти.

Изисквания и необходими умения

- Силен интерес към open-source софтуер и иновации;
- 3+ години бек-енд опит с PHP, Laravel или Symfony;
- 2+ години фронт-енд опит с JS/CSS/HTML;
- 1+ година опит с облачните услуги на AWS (RDS, Lambda, CloudFront, S3, etc);
- Опит с криптография и биометрия е голям плюс.

Ние Ви предлагаме

Предлагаме уникална възможност да се включите във финтех компания в начален етап, където ще имате достъп и влияние върху всички иновативни продукти и услуги. Компенсацията за подходящия човек включва заплата, плюс възможност за дялово участие в компанията. Дейността може да се извършва и дистанционно.
ITCD