"АРТИСАНС БЪЛГАРИЯ" ООД
10 - 20 служителя Кандидатстване
Дърводелец / Мебелист
Варна
От 1000 до 1500 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Семейството на Артисанс България отново се разширява и търси да назначи дърводелец - мебелист за своето производство.

Отговорности

Взимане на размери, работа с чертежи, сглобяване на корпусна и решетъчна мебел, работата с масив е преимущество и ще бъде взето предвид при заплащането. Монтаж на кухни и други мебели на терен.

Изисквания и необходими умения

Ако ти си нашият човек то следва да имаш:
- поне 2 години опит на подобна позиция
- познаваш материалите използвани за производството на мебели
- познаваш достатъчно добре видовете фиксинги и методите за монтаж.
- имаш усет към детайлите и изпипваш работата си

Ние Ви предлагаме

Това което предлагаме е:
- приятна обстановка
- свеж и приветлив екип
- възможност за развитие
- платен отпуск
- заплащане стартово от 1200 лв. /нето/ и зависещо от опита.
- 8 часов работен ден, 5 дневна работна седмица
- почивки на официални празници

Информация за контакт

Телефон: 0877 788 972