Дърводелци за производство и монтаж на мебели в Ирландия
други в чужбина, Ирландия

други в чужбина, Ирландия длъжност на пълно работно време

Агенция за подбор на персонал. Лиценз Nо 262 от 03.08.2018 г.
• Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашата автобиография.
• Кандидатствайки за тази позиция, Вие се съгласявате, Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.
Изпратете Вашата автобиография на немски или английски език. След предварителен подбор, ще се свържем с Вас.

Отговорности

Говорим английски на ниво В2, да могат да разбират и говорят добре английски; - Има интервю с работника от работодателя ;

Изисквания и необходими умения

- Опит в производство и монтаж на мебели за кухни, спални и секции;
- Говорим английски на ниво В2, да могат да разбират и говорят добре английски; - Има интервю с работника от работодателя ;
- Работа по чертежи, проектирани на база желанието на клиента.
- Сериозни и способни кандидати с желание за работа.

Ние Ви предлагаме

- Заплащане 12 Евро на час за работници с по-малък опит и
13,30 Евро на час за работници с по-добър опит;
- Работно време минимум 40 часа седмично;
- Възможност за осигуряване на квартира за 300 Евро на месец;
- Постоянни трудови договори;
- Работникът си купува билета за пътуването до Ирландия.

Информация за контакт

Телефон: 0887315089

ITCD