Детегледач/ка, кв. Хладилника
гр. София
От 1500 до 2000 лв.

гр. София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Агенция за детегледачи/чки "АБЕЦЕ Комюникейшън" търси детегледач/ка за целодневни грижи за дете на 2 години, за свои клиенти, живеещи в София, кв. Хладилника (в близост до МОЛ "Paradise" и метростанция "Витоша").

1.Работно време:
Семейството предоставя възможност за избор на работно време:
Вариант No I:
Понеделник - събота - от 10.00 до 19.00 ч. Кандидатът трябва да има възможност да работи по време на национални празници (без Коледа и Великден) и да пътува със семейството за кратки периоди от време.
или
Вариант No II:
Две детегледачки работят със следния график:
1. Постоянна смяна от 8.00 до 16.00 ч - от понеделник до петък;
2. Постоянна смяна от 15.00 до 21.00 ч - от понеделник до петък и събота - 8 часа на ден. Необходимо е кандидатът за тази смяна да има възможност да работи по време на национални празници (без Коледа и Великден) и да пътува със семейството за кратки периоди от време.

- В семейството има домашен любимец - йоркширски териер.

Отговорности

- Пълноценни грижи за момче на 2 години - поддържане на режим и създаване на самостоятелни навици; приготвяне на храна, миене/къпане, преобличане, разходки, обучение и забавления, занимателни и ролеви игри, сън и др.
- Домакинската работа е свързана само с грижите за детето - пускане на пералня и гладене на детските дрешки, почистване на детската стая, подреждане на дрехите, вещите и играчките на детето.
- Не се изисква извършване на домакинска работа извън тази, свързана с детето.

Изисквания и необходими умения

1. Автобиография и актуална снимка;
2. Моля, при кандидатстване, посочете кое работно време избирате.
3. С предимство се ползват кандидатите с предишен професионален опит в заниманията с деца в предучилищна възраст;
4. С предимство ще се разглеждат документите на кандидатите с педагогическо образование.
5. Необходимо е одобреният кандидат да има готовност да подготви медицинско свидетелство и свидетелство за съдимост.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, моля изпращайте автобиография, актуална снимки и препоръки, ако са налични. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в агенцията. Агенцията НЕ ИЗИСКВА такса от кандидатите за работа. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Агенция за детегледачи/ки "АБЕЦЕ Комюникейшън" притежава лиценз за извършване на посредническа дейност № 2265 от 03.05.2017 г.

Ние Ви предлагаме

- Месечно заплащане - 1300 - 1600лв., в зависимост от избраното работно време. Има възможност за подписване на трудов договор.

- Ангажиментът е дългосрочен - мин. 2 години.

Информация за контакт

Телефон: +359 888617941

ITCD