Детегледач/ка, с възможност за настаняване
гр. Пловдив
От 3000 до 4000 лв.

гр. Пловдив длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Агенция за детегледачи/чки "АБЕЦЕ Комюникейшън" търси детегледач/ка за грижи за близнаци на 1 месец, за свои клиенти - чужденци, работещи и пребиваващи в гр. Пловдив.

1.Работно време и условия:
- Пълноценни грижи за близнаци на 1 месец - момиче и момче, в помощ на майката на децата;
- Работните и почивните дни се договарят предварително с работодателя;
- Ангажиментът е дългосрочен.
- Има възможност началото на ангажимента да бъде от септември 2021 г. (Децата ще бъдат на 6 месеца)

Агенция за детегледачи/ки "АБЕЦЕ Комюникейшън" притежава лиценз за извършване на посредническа дейност № 2265 от 03.05.2017 г. Агенцията НЕ ИЗИСКВА такса от кандидатите за работа.

Отговорности

- Не се изисква извършване на домакинска работа извън тази, свързана с децата.

Изисквания и необходими умения

- Необходимо е кандидатите да говорят английски или немски език.
- Необходимо е кандидатите да имат възможност периодично да пътуват и пребивават със семейството в родната им държава - страна от ЕС, за определени периоди от време - около няколко седмици. Пребиваването в България се редува с пътуването в чужбина (няколко седмици семейството е в Пловдив, няколко седмици - в чужбина), детегледачката е през цялото време със семейството, с осигурени почивни дни;
- С предимство се ползват кандидатите с предишен професионален опит в заниманията с деца под 1-годишна възраст;
- С предимство ще се разглеждат документите на кандидатите с препоръки от предишен работодател.
- Ако това предложение Ви е заинтригувало, моля изпращайте автобиография, актуална снимки и препоръки, ако са налични. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в агенцията.

Ние Ви предлагаме

Месечно заплащане - 3000 лв. Има възможност за подписване на трудов договор.

Информация за контакт

Телефон: +359 888617941

ITCD