Детегледач, почасово, кв. Хаджи Димитър
София
длъжност на непълно работно време
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на непълно работно време От 500 до 1000 лв.

Агенция за детегледачи/чки "АБЕЦЕ Комюникейшън" търси детегледач за почасови грижи за дете на 4 години и 2 месеца, за свои клиенти, живеещи в София, кв. Хаджи Димитър (в близост до хотел "Акорд" и метростанция "Хаджи Димитър").

1.Работно време :
- От понеделник до петък - от 13.00 до 18.30 ч
- В периода на адаптация през първия месец ангажиментът ще е за около 3 часа на ден - 13.00-16.00 ч.
- Ангажиментът е дългосрочен.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, моля изпращайте автобиография, актуална снимки и препоръки, ако са налични. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в агенцията. Агенцията НЕ ИЗИСКВА такса от кандидатите за работа.

Агенция за детегледачи/ки "АБЕЦЕ Комюникейшън" притежава лиценз за извършване на посредническа дейност № 2265 от 03.05.2017 г.

Отговорности

- Грижи и занимания с момче на 4 години и 2 месеца - взимане от детска градина (градината е на 15 мин. пешеходно разстояние от дома на семейството), следобеден сън, активни игри и занимания навън или у дома, водене на различни занимания (с градски транспорт).

-Не се изисква извършване на домакинска работа.

Изисквания и необходими умения

1. Автобиография и актуална снимка;
2. С предимство ще се разглеждат документите на кандидати, притежаващи опит/отношение и подход към деца в предучилищна възраст, както и на кандидати с опит и/или интереси в анимацията за деца, в това число и студенти.

Ние Ви предлагаме

Месечно заплащане - 800 лв. (за работното време 13.00-18.30 ч. от понеделник до петък)

Информация за контакт

Телефон: +359 888617941

ITCD