Домакин/Иконом
Панчрево
От 1500 до 2000 лв.

Панчрево длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За нас

ДОМАКИН/ИКОНОМ
ФЛЕКСДЖОБ 2005" EООД е агенция за осигуряване на временна заетост. Създадена по холандски модел, тя задоволява напълно нуждите, както на своите клиенти, така и на всеки един кандидат, показал сериозно отношение и мотивация за работа.

За свой клиент, Резиденция / вила за събития, в Панчарево, "ФЛЕКСДЖОБ 2005" ЕООД търси служител за длъжността Домакин/Иконом.

Отговорности

Основни задължения:

- грижи се за поддръжката на вилата;
- помага за стопанисването;
- съставя заявки за материали и прави поръчки;
- оформя отчети за материали;
- съдейства и работи в екип, с всички които се грижат за помещенията;
- извършва поправки и ремонтни дейности ако се наложи;
- посреща гости;

Изисквания и необходими умения

Основни изисквания:

- завършено средно образование /висше е предимство/;
- минимум една година опит в същата сфера;
- знания и умения в сферата на поддръжката на вътрешни прстранства и техники;
- владеенето на чужд език е предимство;
- шофьорска книжка;
- екипност;

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:

- работно време 5 дни в седмицата от 08.00 до 17.00ч.;
- допълнително заплащане, когато се налага работа в допълнителни дни;
- трудов договор със заплащане 1800 лв. бруто;

Информация за контакт

Телефон: 0878731186