Пощенска банка / Юробанк България АД
Експерт Дигитално банкиране и качество на обслужването /по заместване/
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме Пощенска банка, в която високо ценим и споделяме:

Вдъхновяващо ЛИДЕРСТВО с непрекъснат стремеж към иновации;

Доказана СТАБИЛНОСТ съчетана с ефективност, традиция и модерност;

Динамично РАЗВИТИЕ свързано с нови предизвикателства и перспективи;

Изключителна ЕКИПНОСТ изградена на взаимно доверие и подкрепа.

Имаме над 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България. Ние сме модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За нас най-важни са хората! Отваряме вратите си за успешна реализация на амбициозните и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат утрешните успешни лидери.

Присъедини се към нас и бъди част от екипа на Пощенска банка!

Пощенска банка е точното място за ТЕБ!

За работа в Централно управление на Пощенска банка, Управление Корпоративно транзакционно банкиране / Отдел Дигитално банкиране и качество на обслужването, търсим да назначим опитен, мотивиран, отговорен и аналитичен колега за ролята на:

Отговорности, свързани с позицията:

Проследява на регулярна база развитието на дигиталните канали, във финансовия сектор и въвеждането на и иновативни решения, свързани с транзакционния бизнес на Корпоративните клиенти;
Инициира въвеждане на промени с оглед актуалните тенденции на пазара и развитието на иновациите;
Изготвя и координира Бизнес изисквания;
Провежда тестове и проследява за правилното въвеждане на нови дигитални решения в системите на банката;
Управлява процесите по предоставяне на индивидуални условия;
Предлага промени и взема активно участие в изготвянето процедури в обхвата на дейността на отдела;
Изготвя регулярни и специфични справки;
Извършва анализ на данни.
Актуализира текущи правила, процеси и процедури за оптимизация на работата на отдела;

Изисквания, свързани с позицията:

- Висше икономическо образование и/или релевантен опит във финансовата сфера

- Задължителен професионален опит и участие в проекти;

- Препоръчителен професионален опит в областта на дигиталните канали;

- Добри аналитични умения;

- Отлична компютърна грамотност: MS Office, възможност за работа с големи обеми от данни – в т.ч. и с инструменти за отчетност, опит с различни банкови приложения

- Способност за свободна комуникация на английски език - писмено и устно;

- Висока степен на организираност;

- Способност за приоритизация;

- Умения за работа в екип;

- Умения за работа под напрежение в условия на стриктно спазване на срокове.

Предлагаме ти:

∙ Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране;

∙ Възможност за професионално и личностно развитие;

∙ Ясно дефинирани кариерни пътеки;

∙ Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала;

∙ Допълнително здравно и пенсионно осигуряване;

∙ Работа в приятелскa и динамична среда;

∙ Участие в разнообразни социално-отговорни дейности;

∙ Карта Multisport на преференциална цена;

∙ Преференции при ползване на банковите ни продукти.

Ако желаеш да бъдеш част от успеха на Пощенска банка и да откриеш вселена от нови възможности, изпрати автобиография и актуална снимка.

ITCD 2024 Employers