Пощенска банка / Юробанк България АД
more than 300 служителя Apply See employer
Експерт Изготвяне на договорна документация
София
full-time

София full-time

Job Description

Пощенска банка има над 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България и e третата по активи, модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

Пощенска банка търси да назначи мотивиран и отговорен служител за позицията на:

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

Изготвяне на договори за кредит и анекси за предоговаряне по кредити на корпоративни клиенти съгласно решението на кредитния комитет;
Изготвяне на обезпечителни договори, включително договори за залог и заявления за вписване на залозите в съответните регистри;
Активно участие в процеса по съгласуване на изготвените документи;
Проследяване подписването на изготвените документи и учредяването на обезпечения;
Поддържане на кредитно досие на корпоративните клиенти;
Изготвяне на справки, свързани с дейността.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

Висше икономическо образование
Предишен опит в кредитна администрация се счита за предимство
Компютърна грамотност (MS Office)
Добро владеене на английски език
Умения за работа в екип

КАКВО ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране
Възможност за професионално и личностно развитие
Ясно дефинирани кариерни пътеки
Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала
Допълнително здравно и пенсионно осигуряване
Работа в динамична среда
Участие в разнообразни социално-отговорни дейности
Карта Multisport и CoolFit на преференциална цена
Преференции при ползване на банковите ни продукти

Ако желаеш да бъдеш част от успеха на Пощенска банка и да откриеш вселена от нови възможности, изпрати автобиография и актуална снимка.

ITCD 2024 Employers