Пощенска банка / Юробанк България АД
Експерт клонови инспекции
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме ПОЩЕНСКА БАНКА, в която високо ценим и споделяме:

Вдъхновяващо ЛИДЕРСТВО с непрекъснат стремеж към иновации;
Доказана СТАБИЛНОСТ съчетана с ефективност, традиция и модерност;
Динамично РАЗВИТИЕ свързано с нови предизвикателства и перспективи;
Изключителна ЕКИПНОСТ изградена на взаимно доверие и подкрепа.

Имаме над 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България. Ние сме модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За нас най-важни са хората! Отваряме вратите си за успешна реализация на амбициозните и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат утрешните успешни лидери.

Присъедини се към нас и бъди част от екипа на Пощенска банка!

Пощенска банка е точното място за ТЕБ!

За Отдел "Контрол - Клонова мрежа", Управление "Централизирано одобрение на кредитни сделки и Контрол на риска" Пощенска банка търси да назначи мотивиран и отговорен служител за позицията на:

ЕКСПЕРТ КЛОНОВИ ИНСПЕКЦИИ

Като Експерт Клонови Инспекции вие ще:

- Участвате в ангажименти, свързани с регулярни инспекции в клоновете на Банката в страната и в гр. София, в т.ч. планиране, документиране и докладване на резултатите от инспекцията;
- Анализирате и тествате процесите и контролите, като оценявате адекватността на системата за вътрешен контрол и съответствието с Вътрешните Правила и Процедури;
- Предлагате адекватни мерки за отстраняване на пропуските и подобряване ефективността и ефикасността на системите за вътрешен контрол.

Основни изисквания:

- Висше образование - минимум бакалавърска степен в областта на вътрешен одит, финанси, контрол, счетоводство или друга релевантна дисциплина;
- Професионален банков опит и/или в областта на вътрешния одит минимум 2 години;
- Много добри вербални и писмени комуникативни умения;
- Умения за системен и логичен анализ на информация;
- Умения за работа в екип, високи етични качества и силна мотивация;
- Сертификат или предстоящо сертифициране в областта на вътрешния одит е предимство;
- Добро владеенето на английски език - писмено и говоримо;
- Добра компютърна грамотност (MS Office);
- Отлични комуникативни умения;
- Желание за професионално развитие и принос към екипа;
- Желание и възможност за интензивно пътуване в страната;
- Наличие на шофьорска книжка.

Какво предлагаме:

- Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране;
- Възможност за професионално и личностно развитие;
- Ясно дефинирани кариерни пътеки;
- Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала;
- Допълнително здравно и пенсионно осигуряване;
- Работа в приятелскa и динамична среда;
- Участие в разнообразни социално-отговорни дейности;
- Карта Multisport и CoolFit на преференциална цена;
- Преференции при ползване на банковите ни продукти;

Ако желаеш да бъдеш част от успеха на ПОЩЕНСКА БАНКА и да откриеш вселена от нови възможности, изпрати автобиография и актуална снимка.

Контакт ще бъде осъществен с всички кандидати, одобрени след предварителен подбор, при пълна конфиденциалност.

ITCD 2024 Employers