Оргахим АД
над 300 служителя Кандидатстване
Експерт потребители и пазари
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

„ОРГАХИМ“ АД е една от най-големите химически компании в Югоизточна Европа с дългогодишна история в производството на смоли, химически продукти, бои, мазилки и лакове.

Отговорности

Извършва ежедневно анализ на всички ново обявени обществени поръчки и частни платформи, свързани с търгове;
Изготвя списък с обществените поръчки, свързани с дейността на компанията, оформя ги съгласно установените правила и ги въвежда в специализиран софтуер (СRM);
Съдейства на партньорите на компанията за тяхното участие в обществени поръчки и предоставя необходимата документация ;
Прави справки, изготвя доклади и анализи за обществените поръчки и частните търгове на месечна база;
Предоставя допълнителна информация за потенциалните пазарни възможности и работи в тясно сътрудничество с отдел „Продажби“

Изисквания и необходими умения

Завършено висше образование, степен „Бакалавър“ или по-висока за предпочитане с юридическа или инженерно-техническа насоченост;
Добри компютърни умения (MS Office);
Опит и желание за работа с документи ;
Умение за работа в екип и спазване на зададените срокове;
Владеене на английски език;
Опит в сферата на обществените поръчки се счита за сериозно предимство

Ние Ви предлагаме

Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд;
Мотивиращо възнаграждение, годишен бонус и пакет от социални придобивки;
Възможност за фирмено обучение и последващи квалификации

Информация за контакт

Телефон: 0882650480