СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Експерт търговски маркетинг
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Нашият клиент е голяма компания, специализирана в областта на маркетинга, дистрибуцията и логистиката на бързооборотни хранителни и нехранителни продукти. Компанията е с над 20 години опит в България и чужбина и богато продуктово портфолио, включващо водещи световни марки. Във връзка с разрастването на дейността си и реализирането на маркетинговата и търговска политика, компанията търси мотивиран специалист за позицията – „Експерт търговски маркетинг”.

Отговорности

• Управлява дейностите свързани с развитие на брандовете.
• Изготвя маркетингови бюдежти, планира маркетингови активности и съблюдава тяхното изпълнение
• Следи и анализира пазара и конкуренцията
• Участва в процеса по ценообразуване и формиране на продуктовите гами
• Следи за наличността на продуктите, тяхната обръщаемост и изготвя периодични анализи
• Участва в разработването на необходимите POS материали и контролира тяхната наличност и правилно използване

Изисквания и необходими умения

• Висше образование - Maркетинг или другo релевантно за позицията
• Опит в областта на продуктовия маркетинг - минимум 3 години
• Опит в сферата на маркетинга на бързооборотни хранителни или нехранителни стоки ще се счита за предимство
• Много добро владеене на Английски език
• MS office (Word, Excel, Power Point), Outlook

Ние Ви предлагаме

• Възможност за професионална изява и развитие в компания с утвърдено име в пазарния сегмент.
• Много добро основно възнаграждение/2600-2700лв.по трудов договор с пълно осигуряване/ и стимулираща бонусна система базирана на проектен принцип.
• Възможност за дългосрочно развитие, обучение и кариера.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД.
С всички кандидати, одобрени по документи ще бъде проведено интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ - лиценз № 2221 от 16.03.2017г.

Информация за контакт

Телефон: 02 873 95 94

ITCD