Пощенска банка / Юробанк България АД
Експерт управление на клиентските взаимоотношения и задържане на клиенти
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме Пощенска банка, в която високо ценим и споделяме:

Вдъхновяващо ЛИДЕРСТВО с непрекъснат стремеж към иновации;
Доказана СТАБИЛНОСТ съчетана с ефективност, традиция и модерност;
Динамично РАЗВИТИЕ свързано с нови предизвикателства и перспективи;
Изключителна ЕКИПНОСТ изградена на взаимно доверие и подкрепа.

Имаме 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България.
Ние сме модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.
За нас най-важни са хората! Отваряме вратите си за успешна реализация на амбициозните и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат утрешните успешни лидери.

За ЦУ Пощенска банка търси да назначи мотивиран и отговорен служител за позицията на:

ЕКСПЕРТ УПРАВЛЕНИЕ НА КЛИЕНТСКИТЕ ВЗАИМООТНОШЕНИЯ И ЗАДЪРЖАНЕ НА КЛИЕНТИ

Основни задължения:
• Участва в дейностите по задържане на клиенти, ползващи потребителски кредити, ипотечни кредити и кредитни карти;
• Отговаря на постъпили запитвания и жалби от клиенти;
• Съдейства на служителите от клонова мрежа за решаване на възникнали проблеми;
• Работи за постоянно подобряване на съществуващите процеси, като идентифицира възможности за подобрение.

Изисквания:
• Висше образование с икономическа насоченост;
• Минимум една година опит в банковата сфера;
• Задълбочени познания за предлаганите кредитни продукти – жилищни кредити, потребителски кредити и кредитни карти;
• Добри комуникационни и презентационни умения;
• Мотивация за постигане на резултати;
• Добра компютърна грамотност Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint);
• Владеене на английски език – добро писмено и говоримо ниво.

Предлагаме ви:
• Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране;
• Възможност за професионално и личностно развитие;
• Ясно дефинирани кариерни пътеки;
• Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала;
• Допълнително здравно и пенсионно осигуряване;
• Работа в приятелскa и динамична среда;
• Участие в разнообразни социално-отговорни дейности;
• Карта Multisport на преференциална цена;
• Преференции при ползване на банковите ни продукти.

Моля изпратете мотивационно писмо и подробна автобиография на български или английски език, актуална снимка и препоръки.

Контакт ще бъде осъществен с всички кандидати, одобрени след предварителен подбор, при пълна конфиденциалност.

ITCD 2024 Employers