ИКИС ЛАЙТ ООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Електроинженер
бул. България 88
От 1000 до 1500 лв.

бул. България 88 длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Фирма “ИКИС Лайт” е част от ИКИС Груп. Ние проектираме, изграждаме и поддържаме светлинни решения.
Във връзка с разширяването на дейността и увеличаващият се брой проекти, търсим ново попълнение към нашия екип, на позиция Електроинженер.

Отговорности

Основни отговорности:

- Изготвя светлинни и електро проекти, специфични за всеки клиент;
- Осъществява количествените сметки по изготвените проекти;
- Постоянен контакт с клиента за уточняване на проекта;
- Проследяване целият цикъл на проекта чрез работа на терен.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:

- Висше Техническо Образование- Електроника, Електротехника, Индустриална електроника или свързано;
- Свободно владеене на Autocad , Dialux , MS office;
- Технически Английски език- ниво В2;
- Прецизност , съобразителност , логическо мислене , отговорност , времева и документална дисциплинираност ;
- Комуникативност и организираност при работа в екип ;
- Отговорност за фирмена конфиденциалност , лоялност ,етика и морал ;
- Поемане на инициатива ;
- Стремеж към усъвършенстване ;
- Шофьорска книжка;
- Предишен опит се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

Ние ви предлагаме:

- Мотивиращо възнаграждение;
- Работа в малък екип и непосредствен контакт с ръководния състав;
- Отлични условия на работа.
Careerdays.bg