HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Електрокарист
Пловдив
full-time

Пловдив full-time

Job Description

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

За наш клиент търсим амбициозен и ентусиазиран човек, който да се присъедини към екипа на позиция:

Основни отговорности:

Товаро-разтоварни операции на стоки чрез специализирана складова техника;
Качване и сваляне на стока от и на стелажната система;
Подреждане на стока по установен ред и правила;
Събиране и пакетиране на заявки;
Подготовка на стоките за изпращане.

Компанията предлага:

Постоянен трудов договор;
Ваучери за храна;
Бонусна система;
Осигурен транспорт;
Работно облекло;
Допълнителни почивни дни.

Основни изисквания:

Опит на подобна позиция;
Завършено средно образование;
Свидетелство за управление на специализирана складова техника;
Използване на складови и ERP системи.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers