Електромеханик
гр. Пазарджик

гр. Пазарджик длъжност на пълно работно време

Евро Инвестмънт Холдинг АД търси ЕЛЕКТРОМЕХАНИК за свои обекти в ХВП в град Пазарджик!

Отговорности

• Поддържа в изправно състояние и на необходимото техническо ниво машините и съоръженията в предприятието, в съответствие с действащите технологични инструкции;
• Участва при изготвянето и изпълнението на плановете за техническото обслужване на машините и съоръженията;
• Участва в монтажа, настройката и пускането в експлоатация на нови машини и съоръжения;
• Отговаря за съхранението, икономичното и ефективно влагане на резервни части;
• Отговаря за целостта и изправността на поверените му инструменти и оборудване;
• Създава условия за намаляване на престоите и удължаване сроковете за бездефектна работа на оборудването.
• Попълва отчетна документация, свързана с ремонтите на машините и контрола им;
• Грижи се за чистотата и реда на работното място.

Изисквания и необходими умения

• Образование – средно (с подходяща специалност);
• Опит на сходна позиция в производствено предприятие - минимум 2 години;
• Динамична и организирана личност;
• Дисциплинираност и стриктно изпълнение на поставените задачи;
• Възможност за работа на смени;
• Умение за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор;
• Въвеждащо обучение;
• Добро заплащане, съобразено с Вашите резултати и трудовото законодателство в страната;
• Коректно отношение от страна на работодателя;
• Ваучери за храна;

Информация за контакт

Телефон: +359 894 661 221

ITCD