ЕЕГ Инженеринг ЕООД
Електротехник
ЕЛИН ПЕЛИН
От 1000 до 1500 лв.

ЕЛИН ПЕЛИН длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

ЕЕГ ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД е бързо развиващa се компания, занимаваща се със с широк спектър дейности в областта на инженеринга, електроизграждането, производството и търговията. В момента търсим нови ЕЛЕКТРОТЕХНИЦИ за нашия екип:

Отговорности

- участва във всички електромонтажни дейности на фирмата
- извършва всички видове инсталационни и ремонтни работи по електрическите инсталации, както и на апаратури, уредби, табла и машини.
- участва в процеса на производство на ел.табла - асемблира и свързва електротабла
- отчита вложените в производството,изграждането и поддържането материали.
- изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
- отговаря за правилното и безопасно функциониране на инсталираните/поддържаните електрически инсталации

Изисквания и необходими умения

- средно образование по специалността
- добри умения за работа в екип
- базови теоретични и практически познания по специалността
- познание и компетентност по разчитане на техническа документация - схеми и чертежи
- познаване на реда и изискванията за експлоатация на електрическите инсталации
- Познаване на нормативните изисквания за безопасност на труда

Ние Ви предлагаме

Динамична работа с възможност за развитие
Очакваме вашите CV на gramatikov@eeg.bg :-) :-) :-)
За контакти: инж. Никола Граматиков, 0886844761
Повече информация за нас на: www.eeg.bg