Астра Биоплант ЕООД
Електротехник
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

Астра Биоплант ЕООД е утвърден производител и лидер на пазара по внедряване на технологии за алтернативни горива. Във връзка с развитие на дейността, компанията, търси да назначи за град Русе ЕЛЕКТРОТЕХНИК.

Отговорности

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Прилага правилата за поддръжка и ремонтни дейности в системата на ел. съоръженията;
• Проверява и въвежда в действие всички прибори за производствен контрол, системи за сигнализация и дистанционно управление;
• Участва в настройка, проверяване и отстраняване на повреди в елементите на ел. приборите и оборудването, хидравличните и пневматични регулатори;
• Запознава принципа и устройството и действието на ел. елементите, участващи в схемите за контрол и регулиране, и връзки с други производствени мощности;
• Участва в регулиране, настройване и ремонт на системата на автоматично регулиране;

Изисквания и необходими умения

ИДЕАЛНИЯТ КАНДИДАТ ТРЯБВА ДА ПРИТЕЖАВА:
• Минимум 1г. професионален опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
• Средно техническо или висше техническо образование;
• Желание за работа на смени (12ч.).

Ние Ви предлагаме

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Възможността да бъдете част от историята на водеща и развиваща се компания;
• Въвеждащо обучение и текущо развитие;
• Работно облекло и лични предпазни средства;
• Конкурентно възнаграждение;
• Ваучери за храна;
• Допълнителна здравна застраховка;
• Транспорт до/от работното място;
VCD