Електротехник / Мениджър на представителство
Zagreb, Varazdin, Германия
От 3000 до 4000 лв.

Zagreb, Varazdin, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Ние сме хърватска компания ABP Industrial Solutions с дългогодишен опит в областта на електрическите инсталации, индустриалната автоматизация и индустриалното програмиране. Успешно си сътрудничим с нашите партньори в ЕС, най-вече в Германия.
Поради постоянното разширяване и новооткритите работни места, ние търсим повече служители в следните дейности: "Електротехник/електротехник, ръководител на представителството в България".

Отговорности

Отговорности:
• Инсталирайте електрически системи;
• Инсталирайте и поддържайте системи за окабеляване, контрол и осветление;
• Използвайте ръчни инструменти и електроинструменти;
• Прочетете технически схеми и чертежи;
• Инсталационен корпус;
• Умни къщи;
• Индустриална автомобилна индустрия;
• роботика;
• Програмиране.

Изисквания и необходими умения

Изисквания: Необходимо е да се разберат чертежи, както и да се познават електрически инсталации, окабеляване и други системи като видеонаблюдение. Също така притежавате шофьорска книжка, минимум 2 години опит и разбирате / говорите един от езиците (английски, сръбски, хърватски, босненски, немски).

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
• Отлични заплати и пълен пакет от обезщетения;
• Часова ставка: от 8,5 до 11 евро на час за стартиране - има възможност за увеличаване на заплащането и кариерно развитие;
• Платен транспорт (от централата в Хърватия до настаняването в ЕС, настаняването в ЕС до обекта).

Информация за контакт

Телефон: 00385916002769

ITCD