Електротехници
други в чужбина

други в чужбина длъжност на пълно работно време

Фирма Starotec Gmbh е немска фирма, която търси български работници.

Отговорности

• Работа с електрически инсталации в индустриални обекти;
• Монтаж и инсталация на електрически съоръжения, машини и уреди;
• Свързване на електротабла;
• Полагане на кабели и изграждане на инсталационни мрежи;

Изисквания и необходими умения

• Завършено образование в областта на електротехниката;
• Минимален опит 3г.;
• Познания, за разчитане на електрически схеми;
• Шофьорска книжка;е предимство
• Личен автомобил; е предимство
• Задължително немски език – минимум говоримо средно ниво;

Ние Ви предлагаме

• Безсрочен немски трудов договор;
• Почасова ставка на заплащане съгласно iGZ-DGB тарифа;
• Общо приравнена почасова ставка 13 + 6,50 евро на час;
• 24 дни годишен платен отпуск
• Възстановяване на транспортни разходи;
• Премии за отпуски и Коледни празници;
• Модерно и качествено работно облекло;
• Професионално оборудване;
• Персонално и компетентно обслужване;

Информация за контакт

Телефон: +49 3613011412

ITCD