Front-end (HTML/CSS/JS) разработчик
Пловдив
От 1500 до 2000 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

НЕКСТ ЛОДЖИСТИКС ЕООД предлага комплексно обслужване на вашите цели и/или групажни пратки.

Основна мисия на компанията е предоставяне на надеждни транспортни услуги. С изградените логистични мрежи, ние създадохме гъвкави и иновативни решения с комбинации от морски, сухопътен, интермодален и въздушен транспорт. Целите ни са насочени към оптимизиране на времето и формиране на крайна цена за доставка.

Отговорности

– Изработка на уеб базирани и бизнес ориентирани уеб решения
– Поддръжка на съществуващи уеб проекти

Изисквания и необходими умения

– Предишен опит уеб или дигитална агенция;
– Много добри познания по HTML5, CSS Frameworks, Javascript както и свързани инструменти;
– Опит с Adobe Photoshop, Adobe Illustrator;
– Опит с PHP Development;
– Средно ниво на Английски език;
– CSS Frameworks;
– Мотивация и ентусиазъм за работа по различни и предизвикателни проекти;
– Желание за развитие;
– Английски език задължително.

Ние Ви предлагаме

Страхотна среда, млад и сплотен екип, интерсни и амбизиозни проекти и възможност за развитие към ръководни позиции.
VCD