Фронт офис мениджър
к.к. Златни пясъци
От 1000 до 1500 лв.

к.к. Златни пясъци длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Четири звездният Хотел Хавана, к.к. Златни Пясъци, търси да назначи отговорна и мотивирана личност на позиция Фронт Офис Мениджър.

Отговорности

Организира, ръководи и контролира цялостната дейност на Фронт Офис, съобразно заложените стандарти за работа в Хотела;
Осигурява висок стандарт на посрещане, настаняване и изпращане на гостите, както и бързо, ефективно, компетентно обслужване по време на техния престой в Хотела;
Грижи се за коректното обработване и заплащане на сметките, на гостите;
Разрешава ефективно и дипломатично, възникнали проблеми по време на престоя, на гостите в Хотела;
Следи постъпилите рекламации на гостите в Хотела относно основни, допълнителни хотелски услуги, обслужване в Хотела, и работи за подобряване на процесите;
Приема заявки и предоставя исканата от гостите на Хотела информация относно предоставяните допълнителни услуги;
Прилага и развива фирмените стандарти за дейността на Фронт Офис;
Организира, контролира и коригира дейността на служителите във Фронт Офис съобразно фирмените стандарти;
Изготвя графици за работното време и следи за тяхното изпълнение;
Участва в подбора на служители за Фронт Офис и тяхното обучение;
Следи за добра финансова отчетност на Фронт Офиса;
Проследява заетостта на хотелската част, като стриктно следи графика на резервации;
Изпълнява и други дейности пряко свързани със заеманата длъжност.

Изисквания и необходими умения

Има опит на позиция Фронт Офис Мениджър - 2 години във висока категория Хотел (четири или пет звезди);
Свободно владее Английски и Руски език;
Умее да работи с Clock Evolution, MS Office;
Образование в сферата на икономика или туризъм, ще се счита за предимство;
Има висока емоционална култура, проявява гъвкавост, адаптивност и способност за решаване на конфликти;
Има умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

Целогодишна заетост;
Започване ВЕДНАГА;
Заплащане 1300 лв. чисто;
Транспорт от и до Варна или настаняване за сезона в самостоятелна стая;
Изхранване;
Униформа.
Careerdays.bg