Главен счетоводител
Бургас
От 2000 до 3000 лв.

Бургас длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Описание на позицията

За наш клиент, фирма /капацитет 60 служителя лято и 15 служителя зима/ с основна дейност хотелиерство, ресторантьорство и туристически услуги, търсим ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ /ЕДИНСТВЕН/ със следните изисквания:

*Висше икономическо образование с подходяща специалност
*Опит като главен счетоводител мин.5 години-ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН
*Счетоводен опит в сфера хотелиерство/ туризъм/туристически услуги
*Практически опит със счетоводни програми Ажур/ Омекс / Клок
*Отлично познаване на нормативната уредба в областта на счетоводството
*Опит в организацията и управлението на счетоводната дейност
*Желание за постоянна работа и професионална реализация

Длъжностните задължения включват:
-Организиране на счетоводната дейност в съответствие с политиката на компанията
-Контролиране на финансово- счетоводната документация съобразно счетоводните стандарти
-Следене и прилагане на промените в нормативната база свързана с дейността на фирмата
-Комуникация с финансови, държавни, одиторски и др. оторизирани институции
-Изготвяне на справки за извършени инвентаризации, ревизии на подотчетни лица
-Счетоводно годишно приключване в съответствие с действащото законодателство

Работодателят предлага:
*РВ- понеделник-събота - лято, home-office - зима
*РЗ - 2000 нето стартова, ТД, СО съгласно КТ
*Работа в доказана и просперираща компания
*Служебен транспорт до работното място-лято
*Отлични условия на труд в позитивен колектив

Необходими документи за кандидатстване-актуална автобиография с описан трудов опит

Удостоверение за посредническа дейност по наемане на работа в Република България №2738/15.02.19

Информация за контакт

Телефон: 056/820321 0886/729786

ITCD