Готвач Българска Национална Кухня
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Българският ресторант "Чевермето" с повече от 25 години история търси да увеличи екипа си като може да се похвали с цялостно запазване на своя екип по време на пандемията. Менюто е богато и разнообразно, изцяло подчинено на българската народна традиция. Тайната е много проста – по-хубаво от българското няма, а когато е приготвено с любов тогава е незабравимо.

Отговорности

ИЗИСКВАНИЯ към ДЛЪЖНОСТТА
• Опит с българска национална кухня
• Комуникативност и общуване с лекота.
• Организираност и динамика на работа.
• Предишен опит в кухня е задължителен.
• Желание за развитие и научаване на нови неща.

Изисквания и необходими умения

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ
• Поддържане на лична и професионална хигиена.
• Спазване на фирмени стандарти в приготвянето на храната.
• Правилно съхранение на стоката.
• Отговорна работа с материална база, оборудване и инвентар.

Ние Ви предлагаме

ПРЕДЛАГАМЕ ВИ
• В случай на пандемия ресторанта гарантира с парични обезщетения запазването на всеки един член на екипа си.
• Присъединяване към чудесен и сплотен екип.
• Работа на постоянно работно време.
• Изрядни трудово-правни взаимоотношения, отлично и коректно заплащане.
• Нарастващо заплащане, спрямо лични качества и резултати на равен старт с всички останали.
• Фирмено обучение.

Информация за контакт

Телефон: +359885630308

VCD