Готвач/ка студена кухня
Царево

Царево длъжност на пълно работно време

Хотел Томас Резиденс** най-предпочитан хотел на първа линия - плаж Нестинарка, гр. Царево

Отговорности

Търси да назначи, за сезон лято 2021 Готвач/ка студена кухня

- Участва в приготвянето на кухненската продукция в студена кухня;
- Помага в други сектори при необходимост
- Отговаря за качеството на продукцията;
- Следи за спазването на утвърдената технология за производство
- Спазва рецептите за състав, количество и качество на влаганите продукти;
- Следи за хигиената в кухнята и помага в почистването

Изисквания и необходими умения

Опит на подобна позиция
Мотивация за работа

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- Трудов договор с осигуровки
- Настаняване и изхранване в работните и почивните дни
- Работа на смени
- Работа в динамична среда с утвърден екип от професионалисти
- Фирмено обучение и възможност за развитие в компанията

Информация за контакт

Телефон: +359879 55 49 09

ITCD